Pan Shan Xiaowu uczestniczył w ceremonii otwarcia fabryki

Pan Shan Xiaowu został zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii otwarcia fabryki gości
Jako przykład rozwoju włókna szklanego putai, Shan przedstawił uczestnikom doświadczenia rozwojowe przedsiębiorstwa. Od decyzji o ekspansji po przetrwanie i adaptację, a następnie rozwój każdego ogniwa, konieczna jest ciągła integracja z lokalnym rozwojem gospodarczym, z otwartym umysłem, aby aktywnie dostosowywać się do statusu rozwoju, aby poprawić przetrwanie i rozwój zdolność przedsiębiorstwa.
Changzhou putai produkty z włókna szklanego co., LTD. Główna działalność: delikatna tkanina z włókna szklanego, tkanina jednokierunkowa z włókna szklanego, tkanina z włókna szklanego, filc kompozytowy z włókna szklanego, filc kompozytowy z włókna szklanego i inne wytwarzanie, przetwarzanie, marketing; Import i eksport wszelkiego rodzaju towarów i technologii.
Firma szanowana " wytrwały, wytrwałość, odpowiedzialność " ducha przedsiębiorczości iz uczciwością wygrywaj i stwórz filozofię biznesową, aby stworzyć dobre środowisko przedsiębiorczości, z nowym trybem zarządzania, doskonałą technologią i przemyślaną obsługą, doskonałą jakością dla przetrwania, zawsze przestrzegamy pierwszej usługi klienta klienci nalegają na własne usługi, aby zaimponować klientom.

ABUIABACGAAgt_7y3wUotsjzwwcwrAI44QE.jpg

ABUIABACGAAgt_7y3wUoqLjlgQYwrAI44QE.jpg

Poprzedni: No

Kolejny: Od września 5 do 7, 2018, firma ...